Hakkımızda

Ankara İkinci El Eşya

Evkur Spot İkinci El Eşya Hakkımızda
İkinci el eşya alım satım yapan firmamız, 2002 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti, önceliğimizdir. Ankara’nın bütün ilçelerine ikinci el eşya satıyoruz. Firmamız aynı zamanda da müşterilerimizin satmaya çalıştığı spot ve ikinci el eşyaları satın almaktadır.

Evkur Spot İkinci El Eşya Hakkımızda

2. el eşya alım satımı ile elinizde bulunan ikinci el eşyaları satmak isterseniz biz memnuniyet ile hepsini satın alabiliriz. Ankara’nın her semtinden bize ulaşabilir, ikinci el ev eşyası satın alabilirsiniz. Ayrıca satmayı düşündüğünüz ikinci el ve sıfır eşyalarınızı satabilirsiniz. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın akıllı telefonunuz ile resimlerini çekin. İkinci el eşya firmamızın web sitesindeki iletişim bölümünde yer alan cep telefon numaramızı, kendi cep telefonunuzun rehberine kayıt ettikten sonra WhatsApp uygulaması üzerinden bize 2.el eşya resimlerinizi yollayabilir ve çok hızlı bir şekilde bizden fiyat alabilirsiniz.

İkinci el ve spot beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, ofis mobilyaları, antika eşya, el dokuma halı ve kilim, kafe ve lokanta malzemelerinizi evinizden veya iş yerlerinizden en iyi rakamlarla nakit ücretini ödeyerek alıyoruz.