İletişim

iletisim-ankara-ikinci-el-esya

Aşağıdaki telefon numaralarımızdan bizler ile iletişim kurabilirsiniz. Dilerseniz satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin, fiyat verelim.

Ya da dilerseniz siz bizi arayıp satın almak istediğiniz eşyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mobilyalarınız; genç odası, çocuk odası, oda takımlar, oturma grupları, yatak odası, yemek odası takımlarınızı, vestiyer, masa sandalye, elbise dolaplarınızı ve diğer ofis büro mobilyalarınızı alıyoruz.

Ev eşyalarınızı; çekyat, koltuk, kanepe, küçük mutfak eşyaları, elektronik eşya, televizyonlar, avize ve halı kilim gibi tüm 2.el ev eşyalarınızı satın alıyoruz.

Beyaz eşyalara gelince; ikinci el ve sıfır olan tüm buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri, fırın, mikrodalga fırın, set üstü ocak, ankastre ürünleriniz ve tüm beyaz eşyaları nakit alıyoruz.

Eşyalarınızı satmak istediğinizde hemen bizi aşağıdaki iletişim numaralarımızdan arayabilir ve hemen fiyat alabilirsiniz:

Evkur Ticaret iletişim numaralarımız:

0532 777 48 83

0535 846 20 02

0535 643 40 41

0 312 310 15 49

Ankara İkinci El Eşya Alan Satan Yer

Ankara İkinci El Eşya Alan ve Satan yerler içinde dürüst ve güvenilir bir hizmet mi istiyorsunuz? Öyle ise siz de Evkur Spot‘u tercih edin. İkinci el satmak istediğiniz eşya veya eşyalarınızı dilerseniz WhatsApp iletişim numaralarımızdan bize gönderin. İnceleme sonrası hemen fiyat verelim. Alanında uzmanlaşmış tecrübeli ekibimiz ile adresinizden eşyalarınız teslim alınır.
Yukarıda görmüş olduğunuz iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ankara İkinci El Eşya‘da kalitenin adresi  –   Evkur Spot Mobilya